"Podobnosc"

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Mon Sep 12, 2005 3:15 pm

Wyjatkowo sie zgodze. Bum na statki jest zenujacy. Ale moje postacie zaleznie od tego gdzie sa roznie sie do niego odnosza. Jedne domagaja sie mocniejszych argumentow za budowa a nie czegos w stylu "Zbudujmy statek i szybko odkryjemy nowe lądy", inne oceniaj to pozytywnie jako ze mapy zaspakajaja w duzej mierze ciekawosc starej wyspy.

Od momentu wprowadzenia wiki Cantr bardz sie zmienil. Najlepszym ( njgorszym ) przykladem jest pewna osada na wyspie D. Powiela ona doswiadczenia zdobyte przez graczy na starej wyspie... i obserwujac to co sie tam dzieje dostalem takiego wrazenia troche przypominajcego to co poczulem w ogame... ze to samo dzieje sie od nowa i od nowa. Tylko to co na "v" zajmowalo tygodnie, na wyspie D ( malej i dobrze zaludnionej ) dzieje sie w ciagu paru dni. Kiedys nowe postacie czym predzej szukaly innych ludzi - teraz nowa postac jezeli tylko dobrze trafila zbiera surowce zeby od razu przydac sie w osadzie do ktorej pojdzie. Wtedy sie uczyly. Moje postacie nie mialy zielonego pojecia jak zrobic zelazo... Teraz wszyscy sa genialni. Wiedza ile ludzi miesci sie na statku ktorego na oczy nie widzieli. Poki nie bylo tylu map postacie sie troche blakaly - teraz juz wszystko wiadomo i postacie kieruja sie w najlepsze miejsca.

Odkad gram bardzo duzo sie zmienilo. Wplyw wiki oceniam negatywnie. Skad do licha goly facet w lesie ma znac caly cykl produkcyjny prowadzacy do zbudowania auta ?
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Mon Sep 12, 2005 4:24 pm

Dobrze ze mam postac tylko w jednym miejscu :) Gdybym mial garc w roznych i wszedzie dzialoby sie to samo to chyba by mnie szlag trafil.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest