Karakter dogum sorunu

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Players Department, Public Relations Department, Players Department Trainee

User avatar
nescafe
Posts: 21
Joined: Mon Apr 10, 2006 6:26 pm
Location: Izmir
Contact:

Postby nescafe » Tue Jun 20, 2006 9:20 pm

Sevgili Gyrus,

Tanrılar bizi terkedeli çok oldu.

..ve sevgili Silka anladın sen beni anladın :wink:
User avatar
Grinza
Posts: 27
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:18 pm

Postby Grinza » Fri Jun 23, 2006 1:56 am

Şimdi dahada sıcak olacak .. .)
User avatar
Yoldash
Posts: 112
Joined: Mon Jul 04, 2005 10:41 pm
Location: Ankara, Turkey
Contact:

Postby Yoldash » Thu Jul 06, 2006 6:32 pm

Valla 2 haftadır iş ve şehir değiştirmenin sebebiyle giremediğim cantr'a bugün itibarı ile tekrar ulaştım..

Şu üstteki yazıları okurken yüzüme yerleşen tebessümün yeri bambaşka.

Hepinizi çok seviyorum :roll: , kimse kopmasın sakın!

*gözyaşlarına boğulur*
Yoldaş G. ILGAR
-----------------------------
<i>Knowledge is burden..</i>
User avatar
nescafe
Posts: 21
Joined: Mon Apr 10, 2006 6:26 pm
Location: Izmir
Contact:

Postby nescafe » Fri Jul 07, 2006 6:00 pm

Ağlamadan..ağlamadan.. :lol:
User avatar
Gyrus
Posts: 167
Joined: Tue May 03, 2005 1:45 pm
Location: Istanbul
Contact:

Postby Gyrus » Mon Jul 24, 2006 7:05 pm

*birkaç damla yaş gözlerinden süzülür, başını başka tarafa çevirir ustalıkla*
(GyRuS)
User avatar
nescafe
Posts: 21
Joined: Mon Apr 10, 2006 6:26 pm
Location: Izmir
Contact:

Postby nescafe » Thu Jul 27, 2006 9:58 pm

Aaaa.. Ağlamaya mı geldik? :)
User avatar
meddah
Posts: 57
Joined: Sat Sep 30, 2006 3:05 pm

Postby meddah » Thu Feb 01, 2007 2:27 am

Uğruna yeni bir topic açmaya değer olmadığını düşündüğüm ve konuya en yakın topic olarak bunu bulduğum için aha buraya yazıyorum.

Eğer denize sahil kıyısı olmayan bir şehrin açıklarında seydeden bir geminin içindeki karakterler, o şehirde yabancı bir dil grubundan karakter doğması için yeterli değilse... Üçyüzotuzüçüncü defadır fake account / fake character vaziyetiyle karşı karşıyayız.

Mübalağa bir sanattır, hile de teşvikli bir Cantr geleneği.
Medet ya PeDe.

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest