Ilk karsilasma

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Yoldash

Ilk karsilasma

Postby Yoldash » Tue Nov 15, 2005 10:11 am

Arkadaşlar, sevgili cantrianlar,

15 Kasım 2005 kültürümüz ilk defa yabancı dil grupları le temasa geçmiştir. Bu tarihi olay Hgorian Flavin'de gerçekleşmiş ve David Karlson adlı yabancı bir uzungemi ile kıyılarımıza ayak basmıştır.

Şu nokta itibarı ile yabancılarla nasıl temas ve iletişim kuracağımız sorusu tekrar gündeme gelsede, aslolan birlik beraberlik içinde yaşamamızdır. Öncelikle "Yurtta sulh, cihanda sulh" ilkesiyle yaşasakda .. "Kızdırmayın lan bizi! Golden Horde yaparız bah!" için hazırlık yapmak lazım.

Yeni ufuklar, bizler, birbirimize daha çok kenetler umuduyla,

Saygılar ve sevgiler sunarım
Yoldaş G. ILGAR
-----------------------------
<i>Knowledge is burden..</i>
Grinza

Postby Grinza » Tue Nov 15, 2005 4:38 pm

Bu durum bireysellikten yoksun toplumsal oynamamazı umarım etkileyecektir..Benim merak ettiğim daha önce bu karşılaşma olayı olmus mu cantrda ve olduysa insanlar ne yapmıs..Sanırım tek çözüm var oda ingilizce anlaşmak.Ben genede manyak gibi bilmiyosak bilmiyoruz adamlara türkceyi ogretirirz taraftarım..İşaretle bir şeyle..Eh anladıkları kadar cok sorun olursada ingilizce yazarız..Haritayıda kaptırdık hadi hayırlısı..
Yoldash

Postby Yoldash » Fri Nov 18, 2005 10:08 am

Valla şimdilik hareketleri İngilizce ifade ederek anlaşıyoruz..

Dil öğretme ve öğrenme çabasındaki arkadaşları da takdir ile seyretmekteyim.. maşallah hemen bir lexicon edindik :D

Misafirlerimize kibar davranalım.. Türk misafirperverliğini gösterelim :wink:

Haritayı dert etmeyin, bize de kendilerininkini vermişler bak ne güzel.. İsveçce ama olsun :P
Yoldaş G. ILGAR

Gyrus

Postby Gyrus » Wed May 10, 2006 5:35 am

6 ayda ne kadar da çok şey değişti.

Hey babal hey

:?
(GyRuS)
Yoldash

Postby Yoldash » Wed May 10, 2006 3:48 pm

Sebebini anlamadığım bir hızda bizim adamızda spawn oluyorlar.

Artık herkez ortadaki sorunun farkında ve ona göre davranıyor. Konuşmamak, fırsat bulunca gemi çalmak, ele geçirilen hammaddelerin gereksiz işlerde kullanılması, boş makinalara anlamsız projeler başlatmak, haber vermek adına bitmeyecek projeler başlatıp, silinmesin diye içine malzeme koyarak, başlığa slogan yazmak. Kendini Türk olarak tanıtmak, vs.

Son hafta üç lokasyonda sabotaj yedim. Bu sebeple bundan sonra kendini tanıtmayan biri olursa, ya da "Merhaba! Ben Ahmet" gibi artık herkezin bildiği kelimelerle kendini tanıtan olursa, katli vaciptir belirteyim.

Şahsen, sırf zarar vermek adına Türk Dil grubunda karakter yarattıklarına bile inanıyorum. Zira adada olmadık yerlerde olmadık türemeler oldu.

Herkezin konuya özen göstermesini rica edeceğim
Yoldaş G. ILGAR

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”