Grafik destek

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Yoldash;

Grafik destek

Postby Yoldash; » Mon Jul 04, 2005 10:36 pm

Arkadaşlar,

Tamam oyunumuz text bazlı.. bu tabi yüklemeyi de hızlandırmakta. Lakin, "Yer" seçeneğinde olduğu gibi (bölgenin yapısını gösteren bir resim çıkıyorya) örneğin manifacture seçeneğinin de altına yapılacak objenin, binanın ya da işin de resmi eklense daha güzel olmaz mı? Şahsen albenisinin artıcağı inancındayım. Böylece oyunu tanıttığımız yeni insanlara yeşiiiiil ekranalardan öte bir beklenti katabiliriz. Baltaydı, sopaydı, çok da zor olmaz resimlerini toplaması diye düşünüyorum.. bu kadar FRP geçmişi boşa mı yani :) ... İlgili arkadaşların konuyu tartıştıktan sonra Elk'e ileteceğini umarım.

Sevgiler, saygılar
Gyrus

Postby Gyrus » Wed Jul 06, 2005 10:24 am

Bence güzel bir fikir, ama önce, ingilizce "suggestions" kısmında taramka, ve tartışılıp tartışılmadığına bakmak da fayda var. Biz kendi adamızda belki "not"lara ilave ederek görsel birşeyler ekleyebiliriz. Ama üzerinde düşünülmesi ve tartışılması gereken bir konu gerçektende. :wink:
(GyRuS)
Gyro

pict /\ avatar

Postby Gyro » Tue Sep 06, 2005 5:43 pm

bi grafik destek olayı var geçenlerde bi mail aldım jos elkink ten *kabarır... hani yok mu benim askerlik arkadaşı jos yahu... elkink.. he o işte... bakışı vardır* avatar tarzı şeyleri picture@something.sth diye bi adrese yollamamızı tavsie ettiğini cantr dışı sitelere link vermesek daha iyi olacağını anlatıodu... esas konu bu değildi muhtemelen ama sonuçta bunu anladım ben içinden... *elini çenesine koyar* acaba karakterlerimize birer avatar ilave edebilir miyiz? bunu mu anlatıor du ? *kafasını kaşır*
Gyro wrote:valla echo var...
Gyrus

Postby Gyrus » Wed Sep 07, 2005 6:40 am

*fetiş şeklinde elinede evirip çevirip eskittiği Jos fotoğrafını bir kenara saklar ... ara sıra "my preciousssssss" gibi fısdıltılar yükselmektedir*

Neeeee Jos bana değil de sana mı attı mektubu .. Yıkarımmmm....

Herhalde nickler benziyor ondandır .. Çıldırmiiim ...

:lol:

Neyse ya işin şakası ... Neymiş o mektup ... Mail ile yollar mısın? Merak ettim ...
(GyRuS)
Gyro

Postby Gyro » Wed Sep 07, 2005 1:05 pm

yolladım :) :mrgreen:
Yoldash

Postby Yoldash » Fri Sep 09, 2005 11:52 am

Bırakın bu putlaştırma eğilimlerini.. dergah, tarikat da kurarsınız siz, fangrubu olarak başlayıp.

Ata'mın kemikleri sızlamıştır..

Oyunumuzu oynayalım, polemiğe girmeyin. Engellemeyin önünü Türk adasının. Nifak tohumları ekmeyin.. daha "Golden Horde" yapacaz!
Gyro

Postby Gyro » Sun Sep 18, 2005 11:58 am

tam zamanı aslında şimdi bi golden horde... hemen bi çıkartma yapıcaksın o batıdaki adaya hemen bi yayılma projesi sonra gemi gidecek geri ikinci partiyi alıp getirecek... bi de bayrak dikeriz... sora da syn. Jos'a bi mail atarız... merhaba biz bi ada gördük, geldik gördük aldık...
Veysi

Postby Veysi » Mon Oct 17, 2005 5:16 pm

Gyrus wrote:Ama üzerinde düşünülmesi ve tartışılması gereken bir konu gerçektende.

Kesinlikle! Biraz hassas bir konu. Iyun metin tabanlı olduğu için grafik olayında çok dikkatli davranılması gerekiyor.

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”