TURK oyuncular, hosgeldiniz!

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Gyrus

Postby Gyrus » Sun May 14, 2006 8:17 pm

İlk buluşma gerçekleşti bile arkadaşlar :wink:

İzmir ile eski ankara yeni istanbul ahalisi bugün saat 3 itibariyle tanıştı, kaynaştı, cantr paylaştı :)

Bugün Silka hanım ile buluştuk evet. Bu ilk karşılaşmanın, daha nice büyük buluşmalara vesile olmasını dileyerek ayrıldık.

Saatlerce CanTR konuşup, (iki çatlak) Noolacak bu Hgorian'ın hali diye kafa patlattık.

:wink:

Eee tabi resimler. Resimler yarın "upload" edilecektir.

İşte resimler:

Evrim Psişik güçlerini kullanırken :P :
Image

Evrim ile noolacak bu Hgorian'ın hali diyip İÇERKEN :wink: :
Image

Ben Solo çektirdiğim resmi beğenmediğim için, sabah yeniköy'de kahvaltı paraken çekilmiş fotomu koymak istedim :D :
Image

Sevgiler.
(GyRuS)
okoro

Postby okoro » Mon May 15, 2006 8:40 am

nescafe wrote:Demek ki Cantr camiasının ilk buluşma yeri İzmir olacak gibi :wink:

24 mayısta Antalya'ya gidiyorum... Toplanacaksak eğer biraz acele edelim :)
Derin

Postby Derin » Mon May 15, 2006 10:01 am

izmirden benide sayabilirsiniz oyuna yeni başladım ama şimdiden bağımlılık yapmaya başladı bile :wink:
okoro

Postby okoro » Mon May 15, 2006 11:04 am

Derin wrote:izmirden benide sayabilirsiniz oyuna yeni başladım ama şimdiden bağımlılık yapmaya başladı bile :wink:

Hoşgeldin aramıza... İzmir gittikçe güçleniyor bu arada ;)
Silka

Nevet nevet

Postby Silka » Mon May 15, 2006 12:40 pm

Efenim Blind Guardian sağolsun vesile oldu görüşmemize iyi de oldu bir taşla 2 kuş vurmuş oldum ben:P Koray'a katılıyor tez zamanda bir izmir buluşması yapalım diyorum hatta bu buluşma bir konser öncesi olup daha sonra birlikte coşulabilir(26 mayıs anathema,27 mayıs apocalyptica)hepinizi şefkatle patiliyorum görüşmek üzere...
Gyrus

Postby Gyrus » Tue May 16, 2006 5:42 am

Buluşmalar buluşmalar ... Ahh hep buluşabilsek keşke ama benim durumum şu şekilde: Buhaftasonu yani 19 Mayıs, tamamen full (daha önceden yapılmış planlar).

Haftaya ise 28'inde Apocalyptica konseri var (biletleri 2 ay önceden aldık) ama İstanbul :roll:

Sonrası ise meçhul arkadaşlar.

Ama buluşmalara taş koymak istemem. Hatta ön ayak olmak isterim (bkz. iki yukarıdaki post). Bİr izmir buluşması yapılsa (izmirliler katılsa) sonra fotoğraflar ve canTR hakkında konuşulanlar forumda, msn'de tartışılsa.

:wink:

Rumuz: Matchmaker Ugur
(GyRuS)
nescafe

Postby nescafe » Tue May 16, 2006 10:00 am

Madem çoğunluk istiyor, o halde tez zamanda İzmir buluşmasını gerçekleştirelim. Yalnız bunu organize etmek forumda zor olacak gibi. En iyisi, msnde halledelim bu işi.

Bu arada tüm İzmir' liler adına şunu söyleyim ki bizler çok misafirperver insanlarızdır ve kapımız diğer şehirlerden gelmek isteyen tüm cantrseverlere sonuna kadar açıktır. :wink:

Bir de şimdiden söyleyim, bir buluşma ayarlanırsa, sakın Sevinç' in önünde olmasın. İnsan benim kadar bakar kör olunca, orada arkadaşlarını bile zor buluyor. Tabi bu işin şakası :lol:

Güzel günler sizlerin olsun efendim.
Silka

Bulusmaaaa

Postby Silka » Sun Jun 04, 2006 10:46 am

Eveeett arkadaşlar çoğunuzun malumu olduğu üzere 2.Cantr buluşması İzmirde gerçekleşti sevgili Lordum Yoldaş'ın ziyareti bahanesiyle bir araya geldik yedik içtik eğlendik.Fotoğraflardan göreceğiniz gibi kızlar,dans,içki konusunda epey tatmin edici bir buluşma oldu Lordumuz için:P
Ben bu dedikoduları yazarken kendisi online olarak beni yakaladı susuyor ve sözü fotoğraflara bırakıyorum görüşmek üzere:)Bu kutsal görev Yoldaş'a ait(beceriksizlikten)
Last edited by Silka on Sun Jun 04, 2006 8:00 pm, edited 1 time in total.
ebenezer

Postby ebenezer » Sun Jun 04, 2006 4:07 pm

Ahahaha gene sevinç in önünde buluştuk haha.O bir klasiktir izmire gelen adam sevincin önüne gelir kesinlikle. Neyseki güvenlik ve organizasyon uzmanı olarak tan ben vardım da iki atraksiyon yaşadık. Resimleri bekliyoruz bu arada.
Gyrus

Postby Gyrus » Sun Jun 04, 2006 4:51 pm

Ahh şimdi İzmir de olmak vardı. Dedirttiniz bana. :roll:

Buluşmaya gelemedim ama fotoları büyük heyecanla bekliyorum.

Yoldaş sen bizim herşeyimizsin. Hadi abicim :)
(GyRuS)
okoro

Postby okoro » Mon Jun 05, 2006 6:17 am

ebenezer wrote:Ahahaha gene sevinç in önünde buluştuk haha.O bir klasiktir izmire gelen adam sevincin önüne gelir kesinlikle. Neyseki güvenlik ve organizasyon uzmanı olarak tan ben vardım da iki atraksiyon yaşadık. Resimleri bekliyoruz bu arada.

Abi ne diyosun... Slovakya'dan yazıştığım insanlara bile öğrettim... İzmir'de buluşma yeri Sevinç'in önüdür...
ebenezer

Postby ebenezer » Mon Jun 05, 2006 9:31 am

Özel istek üzerine meşguliyet yaratmaması açısından resimleri kaldırmış bulunmaktayım.
Last edited by ebenezer on Sat Jun 10, 2006 12:43 pm, edited 3 times in total.
okoro

Postby okoro » Mon Jun 05, 2006 10:29 am

ebenezer wrote:Kordonda çimlere yayılmışız.Soldan 1-2 sağdan ise 3-4 üncü şahıslar biziz.
Image

Yoldaş ve Ben (kitap ismi gibi oldu ehe yoldaşı yaşamak falan)
Image

Bende olanlar bu kadar kalanları da Yoldaş'tan bekliyoruz.

Kim kimdir yapsaydınız keşki... Görmediklerimiz için...
ebenezer

Postby ebenezer » Mon Jun 05, 2006 1:21 pm

İtina ile edit ettim.son hali budur.allahın izni ile çalınanın yerine bir bilgisayar koyarsam site mite olayına girerim belki du bakalım.
Silka

.........

Postby Silka » Mon Jun 05, 2006 8:02 pm

Aslında daha var fotolar ama onları da başkası ekler diye bekliyoruz :)

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”