Cantr çalışmıyor mu? Önce buraya bakın!

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Players Department Trainee

User avatar
Illey
Posts: 50
Joined: Tue Jun 01, 2010 5:50 pm

Cantr çalışmıyor mu? Önce buraya bakın!

Postby Illey » Fri Sep 17, 2010 4:50 pm

Bir saldırıdan dolayı oyun kilitlendi ve haftasonundan önce düzelmeyecek.

Saldırı devam ediyor ve hasar büyük bir hale geldi. Saldırıyı yapanın eski veya hala oyuna devam eden bir oyuncu olmasından şüpheleniyoruz. Bu yüzden eğer bir şey duyduysanız ya da biliyorsanız, bizi bilgilendirin. Saldırgan, izlerini tamamen sildi, korkarım ki bu yüzden bu duruma son vermenin tek yolu saldırganı ihbar etmek olacak.

Hasarın boyutu göz önünde tutulduğunda, düzeltme için yaklaşık bir zaman veremiyoruz.

Birisi, belki de sizin tanıdığınız birisi, Cantr’yi ciddi anlamda alt üst etti. Lütfen onları yakalamamıza yardım edin.

Arıza süresi boyunca bilgi edinmek için forumu takip edin, ancak gerekli durumlarda kullanılacak bir Google Grubu: Cantr Announce var.Grup herkese açık ama yalnızca moderatörler e-posta gönderebileceğinden gereksiz posta almayacaksınız.
User avatar
Illey
Posts: 50
Joined: Tue Jun 01, 2010 5:50 pm

Re: Cantr çalışmıyor mu? Önce buraya bakın!

Postby Illey » Sun Sep 19, 2010 4:04 pm

Sunucumuz geçtiğimiz günlerde saldırıya uğradı ve birisi kodlarımızı ve veritabanımızı çaldı. Aynı zamanda bu kişi sahte bir Cantr web sitesi de kurdu. Bu kişide sizin e-posta adresleriniz mevcut ve muhtemelen sizinle Cantr’ın yeni versiyonuna geçmeniz için yakın zamanda iletişim kuracaktır. Bu versiyonun yasal olmadığını ve Cantr ekibi tarafından desteklenmediğini bilmenizi istiyoruz.

Aynı zamanda, eğer ana veritabanının kopyalandığı doğruysa, bu kişide sizin e-posta adresleriniz ve şifreniz de var. Şifrenizi Cantr dışında başka bir yerde kullanıyorsanız, lütfen değiştirdiğinizden emin olun.

Diğer bir husus, bu sahte Cantr’a giriş yapmayı denemeniz, saldırganın sizin şifrenizi text formatında elde etmesine sebep olabilir.

Eğer birileri aşağıdakilerden farklı bir alan adı kullanarak Cantr’a erişmenizi önerirse, bu yasal değildir ve bizim tarafımızdan desteklenmemektedir (biz aksini söylemediğimiz sürece):

flizzle.net
cantr.net
cantr.org
joselkink.net

Bu durumdan ötürü içtenlikle özürlerimizi sunarız.

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest