kampanya '07

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Public Relations Department, Players Department

meddah

Postby meddah » Thu Feb 22, 2007 4:53 am

An itibariyle alternatif sözlük ortamı; www.zamane-sozluk.com da bedava tanıtım ağı listesine eklenmiştir. Arz ederim.
kid

Postby kid » Wed Feb 28, 2007 10:45 pm

Tekrardan merhaba arkadaşlar

bazı özel sorunlardan dolayı yaklaşık 2 aydır internet ile alakam kesilmişti dolayısıyla cantr lada

2.tanıtım operasyonunda bende odtu bilim kurgu ve fantezi topluluğuna afiş vb turu araçlarla elimden geldiğince oyunu tanıtırım.

bununla birlikte, odtu bkft nin her sene geleneksel olarak düzenlediği frp şenliği metucon bildiğim kadarıyla pekte uzak olmayan bir taihte yapılacaktır.

diğer üniversitelerdende katılımın olduğu metucon da oyunun tanıtımının yapılması faydalı olaccaktır kanaatimce.
ebenezer

Postby ebenezer » Mon Mar 05, 2007 8:18 pm

Egemen Görçek wrote:Tamam o zaman. Ben ww.frpnet.net sitesinin forumuna doğrudan bu yazıyı koyarım. Bunun dışında oyunu tanıtan bir yazı hazırlar isek siteye de yerleştirilmesini sağlayabilirim. bunun dışında henüz yeni kurulmuş bir topluluk olan İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Fnatezi Bilim Kurgu Topluluğu'nun forum sayfasında (http://www.deufbkt.com/forum) da yayınlarım. bunun dışiında bir yer gelirse aklıma bildiririm. bu metni yayınlamak için de senden sinyal bekliyorum. yayınla dediğinde yayınlarım. Zaten bunun dışında sohbet ettiğim insanlara da bahsederim ben oyundan zaten :D.

Ben senden önce davrandım foruma siber alem başlığına ufak bir mesaj halinde bıraktım :D
Egemen Görçek

Postby Egemen Görçek » Mon Mar 05, 2007 11:41 pm

Gördüm, ben de yazdım altına bir şeyler. Valla ben yayınlamak için sinyal bekliyordum. Neyse yarın da frpnette yayınlarım. ayrıntılı bilgi de veririm. oradan katılanlar olacaktır büyük ihtimalle.

O değil de ben bir önceki mesajda her cümleye "Bunun dışında" diyerek başlamışım. Kafam neredeydi acaba? Utadım kendimden :oops:
Bang...
ebenezer

Postby ebenezer » Tue Mar 06, 2007 10:39 am

Çeviri işi yorar adamı kafa bırakmaz ondandır :D
Egemen Görçek

Postby Egemen Görçek » Tue Mar 06, 2007 10:57 am

Frpnet.net sitesinde yayınlandı tanıtım yazısı :D
Bang...
meddah

Postby meddah » Fri Mar 16, 2007 5:36 am

Güzel güzel...
Israrla alakasız yerlerde odun, demir, çelik vs. aranıyor, soruluyor, olmadığı halde projelerde kullanılıyor; kampanyalardan gelen var, belli.

Bir ara da bir çeşit bilgisayar/oyun dergileri listesi yapsak, birkaçına gönderdik galiba ama, o piyasayı pek bilmediğim için bir yol bulamıyorum. Var mı bu tür dergilerin takipçisi neyin?

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”