Notlarda KD Bilgiler (OOC Info in Notes)

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Public Relations Department, Players Department

yigit

Notlarda KD Bilgiler (OOC Info in Notes)

Postby yigit » Mon Nov 27, 2006 8:21 am

Arkadaşlar,

Oyuncular Departmanı benimle iletişim kurdu. Bir karakterimin elindeki bir notta gerçek dünyaya ait bilgi varmış. Nottaki bir resimde Türk ve İsveç bayrakları vardı, ben de farkındaydım ama oyunda buna izin verilmeyeceği aklıma gelmemişti. Neyse, o notu hallettik, ama ben bu resim ilk çizildiğinde oyundaydım, resmi içeren notun kopyalarının birçok yerde olduğuna da inanıyorum açıkçası. Onlara da bunu söyledim. Dediler ki, "Böyle notları bize bildirebilir misiniz, rica etsek?". Böyle ile kastettikleri notlar, özelde o Türk ve İsveç bayrakları çizili olan notun kopyaları, genelde, içinde karakter dışı bilgi olan notlar.

Vaktimiz olduğunda karakterlerimizin etrafındaki notları şöyle bir arayalım, daha sonrası için de bunu aklımızın bir köşesinde bulunduralım. Bizden istedikleri, notun adı ve belki içeriği ile ilgili biraz bilgiymiş, aramalarını kolaylaştırmak için. Bu bilgileri buraya yazalım, Oyuncular Departmanı buradan okuyup gerekeni yapacakmış.

Ben aşağıda başlıyorum. Bu konuyu sadece bu iş için kullanalım, Oyuncular Departmanının kafasını karıştırmayalım. İngilizcesi olan konuştursun, olmayan kopya çeksin :)
Last edited by yigit on Mon Nov 27, 2006 8:23 am, edited 1 time in total.
yigit

Postby yigit » Mon Nov 27, 2006 8:22 am

Note Name: Map
Note Content: A picture containing the Swedish and Turkish flags.
meddah

Postby meddah » Mon Nov 27, 2006 8:00 pm

Peki sözkonusu haritayı editleyecekler miymiş, yoksa ortadan kaldıracaklar mıymış?
Eğer ortadan kaldıracaklarsa ayıp edecekler, karakter içi emek de sözkonusu olabilir..
meddah

Postby meddah » Thu Feb 22, 2007 5:16 am

Şimdi farkettim, askıda kalmış benim sorum, düzeltmemi yapayım da sonraki nesillere faydam olsun.

Yok etmiyorlar efendim, editliyorlar, bilginize.

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”