Forumu okumamak için geçerli nedenler..

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Neva

Postby Neva » Mon Feb 19, 2007 4:12 pm

Oyundaki arkadaşların hatrı sayılır bir miktarı İzmirli.. Ona binaen söylenmiş bir şeydi.. Sen de geldin, daha da arttı nüfusları..

Oyunu anlamak için, Yiğit' in açmış olduğu "Yeni Başlayanlar İçin Cantr" başlığını okumanı şiddetle tavsiye ederim..

Ayrıca kampanya 07 diye bir başlık daha olacak, yine fedakar, cefakar kardeşimiz Yiğit tarafından açılan bir başlık olarak.. Bu başlıkta yine kendisinin hazırladığı bir de Cantr' a genel kuşbakışı yaptığı link var.. Hayli faydalıdır..

Yeterli gelmezse, http://www.cantr.net/mwiki/index.php/Main_Page sayfasında Türkçe versiyonu inceleyebilirsin, ama maalesef tamamını çeviremedik, büyük bir kısmı hala İngilizce.. İngilizce biliyorsan sorun teşkil etmeyecektir..

Ben bu kısmı geç farkettiğim için üzülmüştüm sonradan.. Aynı şey senin başına gelmesin diye yazayım dedim..

Umarım Cantr' ı seversin ve davet edeceğin arkadaşların da sever.. Cantr genelde ortanın olmadığı bir oyun.. İnsanlar ya bizim gibi, bir süre sonra: "Bizim Cantr' dan başka hayatımız da var, her şey Cantr değil" falan diyerek kendilerini temize çıkarmaya çalışıyorlar.. *Gülümser ve gözlerini büyük büyük açıp deli bir bakış atar* Ya da "Bu ne böyle ıspanak topluyoruz, anlamadım ben bu işi" diyip bırakıyorlar.. Ben genelde bunun zamana bağlı bir hat olduğunu düşünüyorum.. Bu hattı geçen sonsuza kadar Cantr dünyasında kalıyor.. Çünkü ıspanak toplamak Cantr' ın bir aşaması ve yeterince sabırlı olanlar oyunun kendine özgü yaşam şekline, problemlerine ve neşesine kapılıyorlar.. Ispanak toplama aşamasında oyunu bırakanlar içinse, bizim bu oyunu neden sevdiğimiz ve inatla oynamaya devam ettiğimiz fikri, bir fenomen olarak gizemler dünyasında yerini alıyor..

:)
ebenezer

Postby ebenezer » Mon Feb 19, 2007 6:04 pm

Ooo İzmir. Yakında İzmir imparatorluğu kuracağız cantr da hadi bakalım. Bırakanlar da olmasaydı sen o zaman görürdün İzmir fenomenini ya neyse olsun. Bakarsın seninle beraber yeni insanlar da gelir.
Arabirim olsun ne bileyim cart olsun curt olsun profilde iletişim adreslerim var ayrıca PD üyesiyim kurallarla ilgili bir derdin olursa danışabilirsin de. Sıkça sorulan sorular vs bölümlerini iyi oku Yiğit sağolsun neredeyse her noktanın üstünden geçti bilinmesi gereken. Geri kalanları da zamanla kaparsın.

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”