Üyelik aktivasyon problemi ve bir soru..

Turk oyuncularin bulusabilecegi, karakter disi tartisma forumu

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Neva

Üyelik aktivasyon problemi ve bir soru..

Postby Neva » Thu Sep 21, 2006 5:26 am

Bir arkadaşıma tavsiye ettim cantr'ı.. Çok heves ediyor, ama aktivasyon mail' i gelmemiş veya spama gelmiş (baktığını iddia ediyor ama becerememiş de olabilir).. Bir kaç defa da denemiş olmamış..

Her neyse.. Ben bu ip' den ona bir kullanıcı hesabı açıp id' sini falan yollasam, yani oyunu bu ip' den oynamayacak sadece üyeliğe başvurulacak.. Sorun olur mu sizce?..

Yazık ona, o kadar heveslendi ki, ben oynayamıyorum bari bir karakter yarat da benim ismimi ver, adım yaşasın o memleketlerde falan dedi..

Her neyse.. Mümkün müdür, ters midir, ayıp mıdır?..
ebenezer

Postby ebenezer » Thu Sep 21, 2006 3:45 pm

Aynı ip den yapılan başvurular geri çevriliyor eğer PD ye bir açıklama yapılmazsa (o da ben oluyorum aslında :) ). Profilde msn vs. var oradan bana ulaşıp arkadaşın mailini falan verirsen yardımcı olmaya çalışırım. Saat farkı yüzünden diğer PD üyelerini denk getirmek zor oluyor o yüzden biraz uzun sürebilir ama.
Neva

Postby Neva » Thu Sep 21, 2006 7:50 pm

O halde hiç buradan uğraşmayalım.. Ben onu foruma yönlendireyim, madem siz ilgileniyorsunuz..

O size forumdan ulaşsın mail adresini falan versin.. Siz de yardımcı olabilirsiniz sanıyorum..

Belki de şöyle bir durum olmuştur diye düşündüm madem aynı ip' den yapılan başvurular kabul edilmiyor, o halde onun ilk aktivasyonu belki spama geldi, sonra otuz kere daha denediyse ve spama baktıysa da bir daha zaten gönderilmedi de olabilir yani..

Olmaya da bilir..

Her neyse teşekkür ederim, ben onu size yönlendiriyorum..

Return to “Turk Oyuncular (Turkish)”